Staňte se nejkrásnější nevěstou!

Svatební den patří k těm, na které se každá žena těší snad celý život. Nejen, že od té doby bude mít oficiálně po svém boku svého vyvoleného, ale navíc si může splnit svůj dětský sen a proměnit se alespoň pro tuto jedinečnou chvíli v okouzlující princeznu. Na svém vzhledu si proto dává pořádně záležet. Nepodceňujte hlavně výběr svatebního účesu, vlasy jsou totiž korunou krásy, obzvlášť ty dlouhé a husté. Pokud k vám nebyla v tomto ohledu příroda příliš štědrá, můžete jí lehce dopomoct a vlasy si nechat prodloužit. Metod je dnes celá řada – clip in, tape in, keratin, stačí si vybrat.

Nebojte se být dokonalá

To, co z každé nevěsty udělá v očích všech přítomných a především v očích jejího nastávajícího, nejkrásnější ženu pod sluncem, jsou svatební šaty. Proto každá budoucí novomanželka tráví jejich výběrem tolik času. Naštěstí je nabídka víc než pestrá – půjčovny svatebních šatů doslova přetékají nejrůznějšími modely. Na své si tak přijde každá nevěsta, ať už má míry modelky nebo je kypřejších tvarů, problémem dávno není sehnat krásné svatební šaty velikosti XXL. Stačí jen zvolit správný střih a můžete si být jista, že kilogramy nebudou hrát žádnou roli.

Nechte se inspirovat

Pokud nevíte, jaké zvolit, nechte si poradit ve svatebním salonu, načerpejte inspiraci na internetu nebo prolistujte módní časopisy. A co velí móda z přehlídkových mol pro letošní rok, jaké jsou trendy a co momentálně tzv. frčí? Uvolněnost, rafinovanost, hluboké výstřihy a odhalená ramena. Nestyďte se proto ukázat kousek nahé kůže. Dávejte si ovšem pozor, ať to nepřeženete, výsledek nesmí působit lacině, ale naopak elegantně, romanticky a příjemně svůdně, aby zůstal dostatečný prostor pro představivost a fantazii.

Vsaďte na minimalismus

Nebojte se ani experimentovat, v tento jedinečný den si to můžete dovolit. Pokud si zrovna nelibujete v honosně zdobených princeznovských róbách, máme dobrou zprávu. Letošní rok je ve znamení minimalismu – jednoduché střihy, střízlivost a čisté linie dají vyniknout vaší přirozené kráse. Přestože jsou svatební šaty středobodem veškerého zájmu, nezapomeňte je sladit s vaším nastávajícím. Nabídka pánských svatebních obleků je pestrá, ať už co do barev, střihů či stylů. Nebude tak žádný problém dosáhnout kýžené harmonie!