MICRO RING / EASY LOOP

Vlasy k prodloužení metodou Micro Ring / Easy Loop / Easy Ring / Micro Loop prémiové kvality za nízké ceny. Pravé lidské vlasy k prodlužování o délce 40,50 a 60cm, kdy váha pramene je 0,5g, nebo 0,7g. Pro dokonalé prodloužení a zahuštění vlasů doporučujeme použít 100-200 pramenů. Vlasové prameny jsou již plně připraveny k prodlužování, obsahují ...

Vlasy k prodloužení metodou Micro Ring / Easy Loop / Easy Ring / Micro Loop prémiové kvality za nízké ceny. Pravé lidské vlasy k prodlužování o délce 40,50 a 60cm, kdy váha pramene je 0,5g, nebo 0,7g. Pro dokonalé prodloužení a zahuštění vlasů doporučujeme použít 100-200 pramenů. Vlasové prameny jsou již plně připraveny k prodlužování, obsahují micro ring (kroužek) i vlákno pro snadnou aplikaci. Kroužky jsou s protiskluzovou úpravou. Alternativně máme v nabídce také příslušenství i kroužky s vnitřní vrstvou silikonu. Tato metoda prodloužení vlasů nevyužívá k připevňování žádná lepidla ani teplo, proto je šetrná. Na naší pobočce v Brně si můžete touto metodou nechat vlasy také velmi levně prodloužit.

Zobrazit

MICRO RING / EASY LOOP Počet produktů: 73

Podkategorie

  • Micro ring / Easy Loop...

    Vlasy k prodlužování metodou Micro Ring / Easy Loop / Easy Ring / Micro Loop prémiové kvality. 100% lidské vlasy REMY evropského typu. Délka 40cm. Váha pramene 0,5g, nebo 0,7g. Pro dokonalé prodloužení a zahuštění vlasů doporučujeme 100-200 pramenů. Vlasové prameny jsou již plně připraveny k prodlužování, obsahují kroužek i vlákno pro snadnou aplikaci. Kroužky jsou s protiskluzovou úpravou. Tato metoda nevyužívá k připevňování žádná lepidla ani teplo, je tedy šetrná. Chcete pomoci s výběrem barvy vlasů pro Vás? Stačí nám zaslat fotku Vašich vlasů na e-mail: info@vlasy-k-prodlouzeni.cz a obratem Vám ideální odstín doporučíme. Vlasy lze tepelně a chemicky upravovat.

  • Micro ring / Easy Loop...

    Vlasy k prodloužení metodou Micro Ring / Easy Ring / Easy Loop / Micro Loop v délce 50cm a nejvyšší prémiové remy kvalitě. 100% lidské vlasy evropského typu. Tyto vlasy k prodloužení můžete tepelně i chemicky upravovat. Chcete pomoci s výběrem barvy vlasů pro Vás? Stačí nám zaslat fotku Vašich vlasů na e-mail: info@vlasy-k-prodlouzeni.cz a obratem Vám ideální odstín doporučíme. Vlasové prameny jsou již připraveny k prodlužování, obsahují kroužek i vlákno pro snadnou aplikaci. Kroužky obsahují protiskluzovou úpravu. Tato metoda nevyužívá k připevňování žádná lepidla ani teplo. Váha pramene 0,5g, nebo 0,7g. Akční ceny a rychlé doručení.

  • Micro ring / Easy Loop...

    Vlasy k prodlužování metodou Micro Ring / Easy Ring / Easy Loop / Micro Loop v délce 60cm v nejvyšší kvalitě remy. Délka 60cm. Váha pramene 0,5g, nebo 0,7g. Pro dokonalé prodloužení a zahuštění vlasů použijte 100-200 pramenů. Vlasové prameny jsou již plně připraveny k prodlužování. Tato metoda nevyužívá k připevňování žádná lepidla ani teplo, je tedy šetrná. Chcete pomoci s výběrem barvy vlasů pro Vás? Stačí nám zaslat fotku Vašich vlasů na e-mail: info@vlasy-k-prodlouzeni.cz a obratem Vám ideální odstín doporučíme. Akční ceny. Vše skladem. Doručení do 24h. Výměna odstínu délky či hustoty na přání samozřejmostí. Tepelné a chemické úpravy lze provádět.

na stránku
Zobrazují se 1 – 18 z 73 položek
Zobrazují se 1 – 18 z 73 položek