Svatba sladěná do detailu

Když se řekne nevěsta, každý si představí k oltáři kráčející princeznu s krásnými dlouhými vlasy. Pravdou je, že k dámám dlouhé kadeře patřily odjakživa a nic moc se na tom nezměnilo ani dnes. Ačkoli si každý může na své hlavě nosit prakticky cokoli, dlouhé vlasy nadále zůstávají symbolem krásy a ženskosti. Pokud vám však hříva ne a ne narůst, nebo je příliš řídká, není nic jednoduššího než si ji nechat prodlužit a zahustit. Metod existuje hned několik. K nejoblíbenějším patří clip in vlasy, které nabízí rychlou, snadnou a působivou změnu účesu v pohodlí vašeho domova. Nasadit si je můžete podle vaší nálady nebo události, na kterou se chystáte. Kromě tohoto „občasného“ prodloužení, jsou však populární také metody trvalejší, jako micro ring či keratin.

Šaty dělají nevěstu

Dalším poznávacím znamením nevěsty jsou svatební šaty. Ačkoli má každá ty své dávno vysněné a ví přesně, jaké by měly být, je třeba v tomto ohledu dostatečná soudnost a kritičnost. Na obrázku a ve vašich představách totiž mohou vypadat podstatně jinak než poté oblečené na vás. Proto je vybírejte velice pečlivě, zohlednit nezapomeňte vaši postavu a v potaz vezměte také názory odborníků. Nemusíte mít zrovna míry 90-60-90, abyste vypadala dokonale. Stačí znát pár triků, jak šikovně zamaskovat všechny nedostatky a zdůraznit vaše přednosti. Ve svatebním salonu vám jistě poradí, které vám budou nejvíce slušet.

Harmonický pár

Sladit se nezapomeňte s vaším nastávajícím. Dnes už neplatí, že ženich musí mít tmavý oblek, bílou košili a motýlka či kravatu. Paleta střihů, stylů i barev je víc než široká, ženich tak může sáhnout i po netradičních a slavnostních barvách – co třeba pánský oblek v bílé, champagne či smetanové? Pokud je váš partner jižanský typ, pak v něm bude vypadat naprosto dokonale.

A co družičky

Soulad by měl panovat také mezi vámi a vašimi družičkami. Vyberte jim společenské šaty, které budou stylem korespondovat s těmi vašimi. Pokud do této role pasujete malé děti, pak vězte, že budou v dětských šatech a chlapeckých oblecích působit velmi roztomile a jedno oko nezůstane suché. Pěkně rozveselit pomohou i svatební fotografie.