Nevěsta – jak oslnit?

Svatební den patří k těm nejdůležitějším v životě. Každá nevěsta touží po tom, aby vypadala nádherně a nemohl z ní spustit oči nejen její nastávající, ale ani přítomní svatební hosté. Co tedy nesmíte podcenit a na čem si musíte dát nejvíc záležet, chcete-li svou krásou všechny ohromit?

Vlasy jako z reklamy

Kromě svatebních šatů jsou největší ozdobou nevěsty její vlasy. Ne nadarmo bývají právě ony označovány korunou krásy. Při volbě svatebního účesu hraje roli celá řada faktorů – zohlednit musíte tvar vašeho obličeje, kvalitu, střih, typ i hustotu vašich vlasů. Podstatný vliv má i jejich délka, čím delší a bohatší jsou, tím lépe se s nimi dá „kouzlit“ a ani ta nejsložitější vlasová kreace nepředstavuje žádný problém. V případě, že si s účesem nevíte rady, můžete navštívit kadeřnické studio, kde vám poradí opravdoví profesionálové, znají totiž nespočet společenských účesů pro krátké i dlouhé vlasy. Pokud se trápíte, že vám dlouhá hříva ne a ne narůst, pak vyzkoušejte některou z metod prodlužování vlasů. K těm nejoblíbenějším patří clip in vlasy či tape in pásky, které jsou velmi šetrné, a maximální efekt je zaručen.

Tělo jako bohyně

Hubnutí před svatbou je velké téma. Skoro každá nevěsta touží do svatebních šatů shodit nějaké to kilo, protože se svou postavou není stoprocentně spokojená. Většinou se však bohužel uchýlí k ne zrovna šťastným řešením. Začne držet drastické diety či dokonce několik dní před veselkou vůbec nejí. Tím si však zadělává na pořádné potíže, které se nehezky podepíší nejen na jejím vzhledu. Lepší je celou situaci řešit dříve a hlavně s rozumem – upravit jídelníček a začít sportovat. Vyzkoušet lze i moderní přístroje, které vám pomohou dosáhnout vysněné postavy. Jedním z takových je i Vacushape, který odstraňuje přebytečnou vodu a tuk z problémových oblastí, jako jsou boky, břicho, stehna nebo hýždě. Poradí si i s celulitidou, takže si zase můžete užívat krásně hladké kůže. Výsledky navíc uvidíte už po krátké době.

Obličej jako panenka

Podstatnou úlohu sehrává také samotný make-up. Svatební líčení je velice specifická disciplína, která vyžaduje zručnost a um. Od běžného denního líčení se hodně odlišuje. Musí být totiž daleko výraznější, převážně kvůli fotografiím. Nepouštějte se proto do něj sama a raději se svěřte do rukou profesionálů, kteří mají všechny „fígly“ v malíčku. Zvýrazní to, co je na vás krásné a zamaskují všechny drobné nedostatky. Budete tedy nejen dobře vypadat, ale i se tak cítit. A o to jde přece především.